Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç kaplama işlemi titizlik isteyen bir işlemdir. Aracınızın tamamını veya sadece kapı kısımlarını logo, görsel veya metinler ile kaplayabilirsiniz. Türkiye’de geniş ağı olan firmaların, firma araçlarında sıklıkla kullandığı araç kaplama folyosu olarak da bilinen bir işlemdir.

Araç kaplama reklam ve görsel açıdan uygulanabilmektedir. Baskı Hizmeti olarak reklam amacı ile yapılan araç kaplama işlemlerini müşteri memnuniyetini esas alarak yapmaktayız.

Tanıtım ve reklam aracı olarak oldukça önemli olan araç giydirme işleminde araçlar sürekli gezer halde olduğundan daha fazla kitleye reklamlarınızın ulaşmasını sağlamaktadır. Araç giydirme bu alanlar için özel olarak üretilen cast folyo malzemesinden yapılmaktadır.

Araç giydirme işlemlerinde uygulanan cast folyo araçların orijinal boyasına ve zeminine zarar vermemektedir. Çizilme ile güneş ışığı gibi etkenlere karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Cast folyo malzemesinden yapılmasının nedeni ise, aracın kanal,kıvrım ve dönüşlerinde aracın şeklini kolay bir şekilde alarak estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Araç giydirme uygulaması reklam yönetmeliğine göre şoför ve yan yolcu camı hariç komple uygulanabilir. Ancak aracın ön kaput ile bagaj kısımlarına reklam ve görsel uygulaması trafik reklam uygulamasına göre yasak bir işlemdir.

Araç Kaplama Nasıl Yapılır?

Araç kaplama işleminde ekibimiz tarafından, aracın görsel incelemeleri yapılmaktadır. Yapılan bu görsel incelemeler neticesinde aracın ölçüleri alınır ve kaydedilir.  Araç kaplama işleminde bu alanda kullanılmak amacıyla özel olarak üretilmiş olan cast folyo kullanılarak yapılmaktadır.

Kullanılan araç giydirme folyoları araç yapısına uygun olarak üretilip tasarlandığından dolayı aracın yapısına ve boyasına zarar vermeyecek niteliklere sahiptir.  Güneş ışınlarına karşı koruyucu özellik barındıran cast folyolar dışarıdan gelecek müdahalelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Esnekliği ve kolay şekil almasıyla aracın girintili çıkıntılı yüzeylerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Araç giydirme ve araç kaplama işlemi aracın komple kaplanması ya da bölgesel olarak kaplanması ile gerçekleşir. Kaplama işlemi isteğe bağlı olarak araç tavan kaplama, araç dışı, araç içi kaplama, araç torpido kaplama ve araç kaput kaplama şeklinde yapılır.

Araç Giydirme & Kaplama Fiyatları

Araç giydirme fiyatları, kaplanacak aracın kaplama yüzeyine, boyutlarına göre değişir. Araç kaplama işlemi ile firmanızın reklam maliyetini minimum seviyeye düşürebilirsiniz.

Sizlerde araç kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilir ve reklamlarınızı kaliteli bir şekilde geniş kitlelere duyurabilirsiniz.